Elektriskās dzīvžogu šķēres 550W Ikra Mogatec IHT 550

Artikuls: IK9650/43224910
Atlikums noliktavā: Ir pieejama
55,00
+
Praktiskums, ērtums, augsta kvalitāte un uzticamība ir IKRA tehnoloģijas iezīmes.
Ikra Mogatec dzīvžogu šķēres IHT 550 ir ārkārtīgi jaudīgs, augstas kvalitātes produkts ar atjauninātu Ikra GmbH dizainu, kas padarīs dzīvžogu griešanu par baudu. Pateicoties jaudīgajam 550 W motoram un dimantiski asinātajiem griešanas asmeņiem, kas izgatavoti Mogatec rūpnīcā Vācijā, šis rīks ļaus justies kā īstam dārza kopšanas profesionālim.
Produktam ir ergonomisks priekšējais rokturis, divkāršās darbības rūdīti asmeņi, metāla piedziņa, elektriskā bremze.
Jauda: 550 W / 230 V
Griešanas garums: 456 mm
Asmens garums: 510 mm
Attālums starp asmeņiem: 16 mm
Zobrats: metāls 2 pakāpieni
Asmens: lāzera griezums, dimanta asināšana
Divkārša drošības poga
Trokšņa līmenis: 102 dB (A)
Svars: 2,6 kg
Garantija: 24 mēneši.
Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti. Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris.
„IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.
Uz doto brīdi komentāru nav
Uzdot jautājumu